Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Репери

Сообщений 1 страница 30 из 65

1

http://www.webpark.ru/comments.php?id=13608и

0

2

Ми репери у НАС такий стайл ,не того що це круто,а того шо ЦЕ нас ВИДІЛЯЄ з натовпу і СІРИХ МАс!!! ^_^

0

3

здержусь від коментів....

0

4

чого?

0

5

не хочу писати те, що думаю про реперів.... :cool:

0

6

Mazepa зря ти так! Я ж тебе ше побачу завтра тоді поговорим шо кому не нравиться!!!!

0

7

ой, мну вже страшно...

0

8

Вспомнив один прикольний выршик ( цитую)

Панк оцтой
попсячки - дури
ми фанати реп культури

0

9

:O
КУРТ КАБЄЙН І Ю РА ХОЙ, А МАЗЕПА - НАШ ГЕРОЙ... автора ви знаєте особисто...

0

10

якщо начну писати про реперів - забааанять......

0

11

я думаю, що адмін тебе підтримав би і не забанив, але краще не пиши...

0

12

Я до реперів не дуже відношусь,тому що сам надаю перевагу року!)))

0

13

:/ Mazepa  ти тупий, як пробка! Не нравиться то не заходь в ций роздыл, хоча, цеж твій форум! Роби шо хочеш!

0

14

:/  ага, я тупий, буууууууу, може всі тупі, кому не подобається реп???

0

15

короче запарили -
я ж не пишу в темі РОкери що всіхто слухають рок лохи

0

16

Правильно, ти не пишеш, але ж я в тій само темі, не писав, шо репери - теж погані....

0

17

но ти написав в цій темі......

0

18

РЕП, РОК - кожному своє. (Отак ми і розділяємось!) Чого ви сваритесь. У кожного свій розділ. Ідіть по інтересам.

0

19

Mazepa  ти вже запарив! в цій темі вообще мають писать який реп хароший, а не наганять на нього!!!

0

20

ха, де написано, що в цій темі мають писати все хороше про реп? форум створений для того, щоб висловлювати свою думку, а не писатися, там де "треба" або "не треба"... моя оцінка негативна, а якщо шановні репери не хочуть мене в цій темі бачити, будь ласка, я заперечувати не буду.... :bye:

0

21

anen
ти небось посю слухаєш... :lol:

0

22

Я на твою попсу не жену!!! і не против слухай шо хочеш!!!! :bye:  :bye:  :bye:

0

23

anen  якщо ти бачеш "реп" і тобі він не подобається то чого ти заходиш саме в цю тему???? ;)

0

24

1)попсу я НЕНАВИДЖУ, і тим більше не слухаю...
2) Al_Capone
якщо не знаєш, то не ляпай...
3) захлибніться ви цим йо%аним репом, якщо вам так хочеться...

можете давати бан - пох...

ДІВЧАТА, НЕ СВАРІТЬСЯ!!!!!

0

25

anen  ти не відповіла!!! ^_^

0

26

anen
заходжу, в яку захочу... я просто висловила свою думку...
читай пост №20

0

27

:yes:  добре прочитаю!!! Якщо навчиш читати?!!!

0

28

Сприймайте, як додаток. забагато гону як на таких не посвіщонних людей в цю гру(реп) . Слухайте шановні усі хто ченсав, що реп це не музика там нема суті та змісту сенсу і.т.д Ви по чому це бачите? Га? Що ви чули зі справжнього репчику: Емінема 50 Копійок , Шефа з його балансом чи наших шизіків Потапа І Вову зі Львова? Так я можу сміло сказати що Сліпнот не музика,що це попса.... Але я цього не зроблю, бо я просто не розумію їх і це неозначае, що це не музика. ВИ, паньство за багато на себе берете, ми звами ніхто, щоб вирішувати це Гуд, а це сакс. Чому я маю казати , що HIM чи Круг лайно? я не скажу бо я не хочу образити тих хто ці творіння слухає. тож любі Нєхформали та Гопникі не треба гнавти на реперів, бо ви справжнього репу не чули... :yes:

0

29

2pac - the King!!!

0

30

:cool:

0