Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Репери

Сообщений 31 страница 60 из 65

31

:P

0

32

:yes:  EMINEM  :yes:

0

33

шо Ємінєм?

0

34

:cool: Крутий ЕМіНЕМ

0

35

ха-ха! а хто сказав, що ми ніколи зі справжнього "репчику" нічого не чули?емінема я до сих пір ДЕЯКІ пісні можу слухати (да не уб'ють мене нефори...))))

краще запитаю - ну що такого хорошого у репі? особливо коли в більшості кліпів показують тільки "тачки, тьолки і бабло"? :O

0

36

anen ми помоєму це обсуждали!

0

37

як хоч, тоді мовчу...

0

38

Молодчинка  ^_^

0

39

:rolleyes:  :bad:

0

40

Аль Капоне, ти так пишеш, як ескімос, слідкуй за тим, шо написав, нічого ж не ясно, шо ти хотів сказать... от шо може значить "я рокери оруть як дурньі"?

0

41

пишу полюдськи-
а рокери оруть як дурні(да не убють мене рокери) і музика в них музикав них ,як Франковiч сказав - наче шкварчання..йо...

0

42

:thank_you:

0

43

anen:
заходжу, в яку захочу... я просто висловила свою думку...
читай пост №20

там сказано :
Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб і Державний Гімн Укріїни .... і т. д. .... :haha:  тИ НІЧОГО НЕ ПОПУТАЛА?

0

44

який ше прапор, ти шось плутаєш, права перевчилася...

0

45

:O  наверно...

0

46

фак вас репери і вашу субкультуру......штани в які ще трьох таких можна запхнуть.....каша замість пісні з сенсом....борди забрані в скейтерів...ну куди воно годиться????....куй зна нашо таку субкультуру нігери придумали....мабуть просто вночі в туалеті замість звуків робили вид, що співають і получили цю кончану гопотню......всі гопи слухають вашу касту і ема!!!!!!!!!!!!!!!

0

47

бравоСпарко!!!

0

48

sparco , ти рахло! І мені пофіг шо мене забанять! ВАДІМ - ти попсіст! ГАньба тобі!  А ти ШАРІК не піддакуй! МИ - РЕПЕРИ НА ВАШУ СУБКУЛЬТУПУ НЕ НАГАНЯЛИ! Здається це перебір! Я ж не наганяю на твоїх тупих - Slipknot, Exploited, Papa Roach, Chimaira .....!  :beee:

0

49

відколи це Папа Роч мій....

0

50

то все для СПАРКО!

0

51

Реп    :boast:

0

52

Анютка
Значить: 1.кажеш шо не женеш!!....в розмові з анен про мене, ти точно отримала відповідь хто я….і як я лублу попсу…такшо слова  «ти-попсовік»--нагон на панк-культуру а не образа…
2.анен забула тобі сказати шо я ненавиджу своє ім*я…
3.SlipKnoT,Chimaira—тупо гнать на 2-х з кращих барабанщиків світу….моше і на Оззі???
4.з любим репером сам можу в читці позмагатись….
5.якшо зустрінуться ваш емінем і шон(№6 Slipknot),то хто кращим точно буде шон…(кусок труби--зе бест!!)..корі(№8 сліп) читає куди краще за репаків….
6.коли всі репаки ше в проекті були, то Sex pistols&Ramones&Exploited—вже крамсали чистий панк!!!
7. реп в поділі на стилі написано шо це рок-панк-реггі-афро фольк…
8.альтернативу слухать не пробувала???????

0

53

оце впер... чого ж ти мені не казав, що ненавидиш своє імя?

0

54

+1!!

0

55

Mazepa написал(а):

оце впер... чого ж ти мені не казав, що ненавидиш своє імя?

ха, Вадим, це ще нічого... а от ВАДІК!!!))))

0

56

Вадік!!!)))) Прикольно загнав!)) Но мені пох! Ти сам пробував вибрать АЛЬТЕРНАТИВУ? ^_^

0

57

ТИ не зрозуміла, альтернатива - це не в прямому значенні, це - такий стиль музла.

0

58

А я сказала в ПРЯМОМУ!!!!! І не виправляй!!!! Бо ....  :banned:

0

59

:lol:  оце ти дуплиш...

0

60

Анютка
Мазепа правий...я про стиль говорив)))

0