Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Це актуально » ANARCHY!!!!


ANARCHY!!!!

Сообщений 1 страница 30 из 40

1

влада..влада...вони самі не можуть розібратись хто більше вкраде.....невже щось може бути гірше за нашу владу????АНАРХІЯ--мій вибір...а яке у вас відношення до цього? і до АНАРХІЇ вцілому???

0

2

тоді буде безлад в державі, а наша влада отстой

0

3

ДА! Влада реально отстойна!   

0

4

Capone
який безлад...все буде круто!!!!!!!(набагато краще нашої влади)

0

5

sparco, він не знає що це, для початку...

0

6

Як на мене то владі потрібен націоналістичний монарх :)

+1

7

та ну, це смішно...

0

8

панк нам нада

0

9

sparco , не мели дурниць! ^_^

0

10

А чо смішно... Сів би на трон файний дядько... Всіх москалів би на кіл посадив... ввів смертну кару... мммм ^_^

0

11

скоріше рак на горі "Марсельєзу" заспіває...

0

12

але як би було класно.... ^_^

0

13

не сперечаюся....

0

14

:/

0

15

Згодне з sparco!!!

0

16

Capone
, а зараз у нас типу не безлад? я згодна з sparco

sparco написал(а):

Capone
який безлад...все буде круто!!!!!!!(набагато краще нашої влади)

0

17

Молюска
зараз параша,особливо реклама по тв

0

18

поздоровляю! політичної реклами більше немає!!.... уряяя!!!

0

19

УРА!!!!!!!!!невже.....вона мене вже так задовбала, шо я ледве не викинула телевізор з вікна........

0

20

Блін........давайте не будем про це........ми ще толком не розуміємо нічого в цьому....вся влада брехлива...і треба вибирати того, що хоча б вміє тримати себе в руках і прогресивно мислити....

0

21

а я кодли б голосував, то проголосував би проти всіх, я хочу сказати "НІ!" даунам!!! було б круто, коли б це сказала вся Україна і владу було б скинуто!!!

0

22

а як на мене, як раз зараз наш світогляд формується... тому аналізувати в принципі треба...
всі брехливі... може й так... хто б це не був, ми б жили нормально без кучі виборів, якби кожен не рвався відхапити якийсь шматок... а то, вс хочуть чим побільше для себе, і чим побільше нагадити на інших... так що тут ще варіант спірний....
і у будь-якому разі, анархія краща....

0

23

anen написал(а):

і у будь-якому разі, анархія краща....

по-мойму ти просто підстраюєшся під спарко...........

0

24

Супермелвін, так і має буди! Вони ж друзі

0

25

Анютка написал(а):

так і має буди! Вони ж друзі

а помойму всі повинні мати свою думку, а не копіювати когось...

0

26

Супермелвін, не наше діло про це говорить! хОЧЕ ТО ТАК КАЖЕ!!!!!!!!!!!

0

27

2Супермелвін
думай, що хочеш, тільки чого я дійсно не люблю, так це підстроюватись під когось, а ще більше, копіювати когось......
просто в пізнанні інших людей ти знаходиш щось нове в цьому житті, і якщо воно таке тобі подобається, то це в твоїх руках, змінювати його чи ні і як...
вважаєш мене позеркою - це твоє діло, а я висловила свою думку, я думаю саме так, а не підстоююсь під когось... я така, яка є, і нічого змінювати поки не хочу...

0

28

anen написал(а):

2Супермелвін
думай, що хочеш, тільки чого я дійсно не люблю, так це підстроюватись під когось, а ще більше, копіювати когось......
просто в пізнанні інших людей ти знаходиш щось нове в цьому житті, і якщо воно таке тобі подобається, то це в твоїх руках, змінювати його чи ні і як...
вважаєш мене позеркою - це твоє діло, а я висловила свою думку, я думаю саме так, а не підстоююсь під когось... я така, яка є, і нічого змінювати поки не хочу...

Ладно...ладно....я не вважаю тебе позєром.....всьо нормально....

0

29

:rolleyes:
:thank_you:

0

30

anen, і шоб це означало?

0


Вы здесь » Форум патріотів » Це актуально » ANARCHY!!!!