Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Субкультури і музика » Хто і шо думає про ЕМО


Хто і шо думає про ЕМО

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Целюди ... (дурні), яким не має шо робити! І замість того щоб лишній раз сходити в цирк і посміятьсь з тупеньких клоунів, "СЛАЧУТЬ"!  :/

0

2

Стримаюсь від коментарів(причини зрозумілі)

0

3

:) fucking_emo_dog, а зря! Треба вміти відстояти свою думку!

0

4

Анютка
Ррррррррргрррр...гав...гав...гав...

0

5

fucking_emo_dog
даааааа...! І це все на шо ти спроможне? :O

0

6

дурна тема..зря відкрили....про емо багато зайвого говорять  - це бісить....емо-музика дійсно хороша(ну не соплі і слюні про які всі думають)...елементи стилю теж є непогані.....а емо в нашому житті(ну більшість) це пародія.....

0

7

Супермелвін, а ти шо ЕМО?

0

8

Чого це тема хороша! Хай люди висловлюють свої думки!  :yes:

0

9

Супермелвін
тх нах!крута музика!від них навіть в мене понос!!!паскудство!!!!!псіхею туди ж!

0

10

:lol:

0

11

я не емо...токыо хотел - це не емо музика...психея - це вопще чорт зна шо.....

0

12

Хоть це радує!  :P

0

13

а в мене товарищ емо(чи типа того),я до них відношусь нейтрально, як і до всіх субкультур....

0

14

вони всі різні, до них не можна відноситись як до маси, є нормальні, є погані...

0

15

Mazepa,  ти діло кажеш!
:swoon:

0

16

Capone написал(а):

в мене товарищ емо(чи типа того),

оце мені цікаво хто це?...є там один на прімєтє такий...

0

17

ага такий сякий..

0

18

імо мальчик..............))))

Отредактировано Супермелвін (2007-09-30 10:22:58)

0

19

Супермелвін, якшо я зустріну по дорозі такого Я ЙОГО ВБ"Ю!!!!!!!!!!
:threaten:

0

20

Mazepa написал(а):

вони всі різні, до них не можна відноситись як до маси, є нормальні, є погані...

Супермелвін написал(а):

дурна тема..зря відкрили....про емо багато зайвого говорять  - це бісить....емо-музика дійсно хороша(ну не соплі і слюні про які всі думають)...елементи стилю теж є непогані.....а емо в нашому житті(ну більшість) це пародія.....

повністю погоджуюсь

0

21

Терпіти не можу емо!!! це люди, якими батьки не займаються і вони собі отак ростуть, як бур'ян на дорозі. І взагалі як можна так гидко вдягатись!?

0

22

консерваторська і ортодоксальна позиція у Наталки...

0

23

:lol: А тепер по УКРАЇНСЬКИ!!!

0

24

Короче, Наташа мислить, як пуританка...

0

25

Якщо я пуританка, то ти хто - легалайзер? :) По-твоєму, нормально носити всі ці розово-чорні (чи які там?) шмотки, кеди якісь смішнючі, браслєтікі, проколювати всі живі місця на тілі, перефарбовувати волосся у  космічні кольори і таке інше? Звичайно, кожному своє, кожен сам обирає що вдягати, як жити. Але особисто у мене ця естетика викликає якщо не відразу, то вже явно не симпатію.

0

26

Наталка і це правильно!!!!!! :yes:

0

27

ну не знаю.... по-моєму, кожен підліток хоче самовиразитись.... Анютка, ти ж не ходиш в платтячку за колінця.... далеко не так.... от і їм хочеться якось особливо вдітись, але їм здається, що саме так як вони - гарно, мені трошки подобається їх стиль, але точно так як вони я б не ходив і діло не в тому, що було б стидно, але просто мені б не сподобалось носити штани - дудочки....

0

28

ось, ще в тему...

Людішки з жорстким , прямим чорним волоссям (рвана чолка закриває половину лиця, ззаду волосся стирчить в різні сторони), в дівчат можливі дитячі зачіски, наприклад, два хвостики, яскраві заколки, сердечка по боках , особливо мило це дивиться з пухлими губками і великими наївними оченятами ) … І хлопчики і дівчата можуть малювати губи під колір шкіри, користуватися світлим тональним кремом, лице виглядає блідим, яскраво дивляться густо підмальовані чорним очі…Очі- зеркало душі … Душа – емоції…
Вузькі джинси, можна з дирками або протерті, прокльований ремінь з цепочкою або з великою металевою пряжкою, можна розовий або білий..Обтягуючі футболки і кофточки з різними логотипами, з дитячими малюнками, з назвами старих рок груп, або емо груп, з значком перехрещених пістолетів ( класичний надпис Bang bang) , також популярні малюнки розірваних сердець…Найчастіше футболки чорні або червоні … На ногах кеди або венси, можна скейтера, на руках різні браслети, напульсники…Можна світ ери з Вирізом, полувери, безрукавки, жакети, довгі шарфи, На шиї намисто…Пробиті язик, губи , ніс, переносиця, вуха…часто в вухах роблять тонелі і вставляють плаги ( дирки 10-50мм). Емо кіди ходять з сумками через плече або з рюкзаками…На нігтях чорний лак ( в хлопців часто облізлий, не на кожному пальці)…Емо кіди не проти речей з секунд хенду ….говорять, що там часто можна зустріти кращі речі, ніж в дорогих магазинах…
Так….існують спори по тому поводу, як правильно говорити: емо чи імо. Якщо звернутись до першоджерел, тобто слово emotiоn читається як імоушн, а скорочено emo-імо…Але ж існує українське слово емоція, звідки і пішов варіант «емо», який зараз більш поширений.
І останнє…Хочу сказати , що не треба це все сприймати дуже близько…Це все стереотипи..Все насправді набагато глибше, ніж зовнішній вигляд…Кожен може виглядати так, як хоче , але в душі у кожного своє.. Не живіть стереотипами…І не судіть нікого за зовнішність, можна бути супер модніком, і здаватися зверх емоційним, але всередині не мати нічого …

0

29

Mazepa, круто загнав!

0

30

Наталка написал(а):

По-твоєму, нормально носити всі ці розово-чорні (чи які там?) шмотки, кеди якісь смішнючі, браслєтікі, проколювати всі живі місця на тілі, перефарбовувати волосся у  космічні кольори і таке інше?

ну впринципі таке творять не тіки емо....

0


Вы здесь » Форум патріотів » Субкультури і музика » Хто і шо думає про ЕМО