Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



РОКЕРИ

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

Готи, панки, неопанки, металісти, корівці, емо, скінхеди, боунхеди, хули, хіппі - всі вони слухають рок, що всіх їх обєднує... В цій темі хотілося б взнати як ви відноситесь до року, як і коли ви почали слухати і яка ваша улюблена група...

0

2

Я слухаю не дуже довго. Просто раніше я слухала та відавала перевагу репу. Але тепер смаки змінилися) Мені подобаються такі групи: Король и Шут, Кукрыниксы,Гр.Об., Агата Кристи, Papa Roach, Slipknot та ще деякі)

0

3

О-о-о-о. Рок я слухаю приблизно з 1987-1988 років. Вже не пам'ятаю точно. А все почалося з гурту АРІЯ. Купив збірку різної музики де була одна піся від АРІЇ "Раскачаем этот мир". З цього все і почалось (Особливо для сусідів  :lol: ) Слухаю рок бо це переважно СПРАВЖНЯ музика, від душі, і мелодії гарні, хоч і завуальовані гитарними рифами, що, до речі, теж гарно. Не хочу ганьбити інші течії в музиці, але вони не витримують моєї критики (це особисте).

0

4

а я почав з ейсідісі.....

0

5

Теж кльово. Тільки як ти нарив її. Зараз це нерозповсюджено.

0

6

в мене тато їх слухав...)))

0

7

Сімейна полідовність. Бідні сусіди. :rolleyes:

0

8

Це точно, я перед екзаменами завжди розряджався на ейсідісі і рейнбоу....

0

9

І Веселка теж - поважаю. Я коли слухаю теж розслаблююсь. А от оточуючі навпаки. Ха.

0

10

Ну й дідько з ними, а як вони слухають свою дешеву попсу, що й вуші вянуть......

0

11

Це точно. Як можна таке слухати нормальній свідомій людині? Не розумію.

0

12

Краще не будемо нікого ображати....

0

13

FreBit написал(а):

Король и Шут, Кукрыниксы

ща ригну!!! а все інше супер....не вистачає експлоітеда і чілдрен оф бодом

0

14

sparco написал(а):

ща ригну!!! а все інше супер....не вистачає експлоітеда і чілдрен оф бодом

Якщо не помітив тут кажуть що кому подобається, от мені це подобається а твоя думка мене не цікавить.

0

15

усе то почалося з тяжкої депрессії, наслідком якої сталокохання до Rammstein.... а потім пішло:H.I.M, AFI, Marilyn Manson, Nightwish, [Amatory], My chemical romance, The Beatles, Nirvana(хоча насправді їх музика є дуже примітивною), Кино ну ізвичайно стьобна Карпуся))))) :D

0

16

FreBit написал(а):

через Король и Шут помоєму всі проходять, але на мою думку в їх піснях добре тільки те, шо у них єсвій світ, який вони розвивають і про який розповідають усвоїх лайнуватих піснях :yes:

0

17

Все почалось в прошлому житті.........і пришло зараз........починала з групи-легенди Раммштайн...потім Хім(всеодно обожнюю віллє вало!!!!!!!!!!!!!).....Найтвіш...тоді хотіла бути готом....славабогу оминуло те горе.....ща я така яка є....мені подобається мій стиль...музика, яку я слухаю стала частиною мене...зараз люблю альтернативу, панк-рок....дещо з емо....лафф Оригами і
Fall Out Boy..та ще багато чого...але впадло писать....

0

18

:bad:

0

19

Анютка
сама така

0

20

Супермелвін, вся в ТЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!

0

21

Анютка написал(а):

вся в ТЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!

І я тебе люблю....

0

22

:P

0

23

о, у мене теж на початку була Арія, потім Рамштайн( навіть не наю чому, зараз дуже рідко згадую))), пізніше Нірвана, а дальші поїхало: корни, Сліпноти всякі... а тепер розвиваюся( можливо), починаю нормально відкривати фолк, трішки блек. хоча... іноді так хочеться розслабитися, включаю Боба Марлі або Пятниццу...
ех, рок!

0

24

( а взагалі мені пох на субкультуру людини)

0