Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Персони форуму » ЧЕБУРАШКА


ЧЕБУРАШКА

Сообщений 1 страница 13 из 13

Опрос

Вам подобається ЧЕБУРАШКА?
Так, подобається!

60% - 3 Він тупий

40% - 2
Так, подобається!

60% - 3 Він тупий

40% - 2
Голосов: 5

1

Чебурашка, знайдений в коробці з апельсинами, привезеній в одне дуже велике місто, зустрічається з крокодилом Геной. Разом вони шукають друзів, в числі яких лев Чандр і піонерка Галя, і допомагають іншим персонажам — людям і тваринам, що говорять. Їм протидіють стара Шапокляк і її ручний щур Лариска.

0

2

Після виходу перших серій мультфільмів Чебурашка став дуже популярний в СРСР. З тих пір Чебурашка — герой багатьох російських анекдотів. У 2001 Чебурашка придбав велику популярність в Японії. На літніх Олімпійських Іграх 2004 року в Афінах був вибраний талісманом Олімпійської збірної Росії. На зимових Олімпійських Іграх 2006 року символ Російської збірної Чебурашка переодягнувся в біле зимове хутро.

0

3

ЧЕБУРАШКА - КРУТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!мені Лєра подарила на днюху іграшку чебурашку, який співає...)))

0

4

:P  Круто

0

5

Чебурашка – мультфільм про невідомого звіра
У 1966 році, коли окрім лялькових мультиків майже ніяких інших-то і не робили, разом з мультфільмами про ведмедиків, зайчиків, лисичок, їжачки і зачую фауну, що незмінно тягала один у одного яблука і вариво, раптом з'явився мультфільм про невідомого звіра. Звір цей виліз з коробки з апельсинами, зиркнул на світ круглими очима і
голосом Клари Румянової повідомив про себе людей.

Чебурашка якось в одну мить завоював популярність і любов глядачів своїми милими кривляннями і щирою наївністю. А його здатність «чебурахаться», тобто падати і зовсім стала прозивною. Компанія у Чебурашки теж опинилася незвична: ляльки, паровози і решта іграшкової голубити.

З'явився у нього і друг: крокодил Гена цілком собі живою, а головне - вегетаріанець.

0

6

http://bayanov.net/funpic/tema-cheburashka/

0

7

Приходит Чебурашка к Гене и спрашивает:
- Ген, а Ген, копейка - это много?
- Отстань!
- Ген, ну скажи: копейка - это много?
- Ну много, много! Пошел Чебурашка в магазин, набрал много игрушек и подходит к кассе. Подает одну копейку и говорит кассирше:
- Давай сдачу! 1!

0

8

Крокодил Гена и Чебурашка едут в автобусе. На сиденье лежит пирожок, а на пирожке написано: "Кто этот пирожок съест, тот будет вместо "р" говорить "г", Они разделили пирожок и съели его. Выходят из автобуса. Гена говорит:
- Чебугашка, ты что будешь есть: пигоженное или могоженное?
- А мне все гавно!

0

9

Чебурашка с Геной ехали на мотоцикле. Кошелек они решили называть "кирпичом", а деньги - "косточками". Гена нарушил правила дорожного движения. Их остановил милиционер, приказал уплатить штраф. Гена говорит:
- Чебурашка, давай кирпич! Мы ему малость косточки посчитаем.

0

10

Чебурашка с Геной поднимаются на сотый этаж дома, чтобы чинить кран. На пятидесятом этаже запыхавшийся Чебурашка говорит:
- Я-я-я за-за-заЄ
- Потом скажешь. Дошли до семидесятого. Чебурашка опять:
- Я-я-я за-за-за!.. Дошли до сотого.
- Ну, что ты хотел сказать?
- Я хотел сказать, что мы забыли ключ. Идут вниз, дошли до первого этажа. Чебурашка говорит:
- Я пошутил.

0

11

Поссорились Чебурашка и Колобок, захотели подраться. Чебурашка говорит:
- Чур, по ушам не бить! Колобок:
- И по голове тоже!

0

12

Пришел Чебурашка в магазин и спрашивает:
- Изюм есть?
- Нет.
- А булка с изюмом?
- Есть.
- Тогда наковыряйте мне, пожалуйста, сто граммов изюма. Ему наковыряли сто граммов.
- А булка сегодняшняя?
- Нет, вчерашняя.
- Тогда вколупайте обратно.

0

13

тема закрита, бо не відповідає тематиці даного розділу... Сердечно вибачте...

0


Вы здесь » Форум патріотів » Персони форуму » ЧЕБУРАШКА