Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Флейм » хей!!!!!!!!!народ, поможіть!!!!!!!!!у мене ломка......(((((


хей!!!!!!!!!народ, поможіть!!!!!!!!!у мене ломка......(((((

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

хочу шоб хтось кохав, а кохання нема....................((((((((((((((((((((поможіть хто-небудь.......полюбіть мене.............((((((((((((ну будь-ласка.........((((

Отредактировано Молюска (2007-10-15 18:40:41)

0

2

ми всі тебе любим

0

3

а чи по справжньому......а так хочеться знати шо тебе хтось дійсно любить, шо ти комусь треба..........фак............а так боляче розуміти шо то все для тебе нереально...........(((((((((((((((((((((((9

0

4

ми реально всі тебе любим

0

5

Молюска, ми тебе дуже любимо...!!! Ми ж твої ДРУЗІ.... :yes:

0

6

:bad:  :bad:

0

7

Capone, УСПОКОЙСЯ! І ПИШИ ВТЕМУ.....

0

8

хто удалив сообщеніяяя-то мойо лічне мненіє..

0

9

Capone, ато ти не знаєш!?! АНДРЮШКА канешно...

0

10

Все ще в тебе буде. Обіцяю. Не віриш - почекай і сама побачиш. Головне не зациклюватись і не робити з цього трагедії.

І ще одне: " чим довше чекаєш бажаного - тим більша насолода від отриманого!"

А життя воно довге. В ньому у тебе ще буде все. Бажай і отримаєш, чекай і дочекаєшся.

0

11

Подивись на мій підпис і постав замість "Украну" слово "Життя" і жроби це своїм дивізом. І через деякий час побачиш як почне змінюватись твоє життя.

Запам'ятай: Якщо твої думки сконцентровані на негараздах твого життя то в тебе їх буде ще більше, а якщо знайдеш щось позитивне, класне і будеш думати про це то побачиш як буде зз'влятися й інший позитив.

0

12

Не сильно загрузив? :)    Просто хочеться допомогти.

0


Вы здесь » Форум патріотів » Флейм » хей!!!!!!!!!народ, поможіть!!!!!!!!!у мене ломка......(((((