Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Субкультури і музика » яка пісня "залізла" вам в голову???)))


яка пісня "залізла" вам в голову???)))

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

ну от буває ж таке, шо в голову як засяде якийсь брєд...інколи буває шо шось нормальне(хоча у мене по закону подлості таке буває рідко)...тож давайте тут ділитися своїми мізковими музичними тарганами)))...

0

2

:D боря маісєєв & гурчєнко - * я нєбуду, я нєбуду целовать холодних рук...в етой осєні нікто нє вінават, нє вінават"...
лайма вайкулє - * а чьом іграєт піаніст*, * па уліце пікаділлі  я шла, ускоряя шаг...*......)))))))буває........

0

3

Т.І.К - Алкоголь,
Т.І.К - Олені....

0

4

Сюткін - канєшна Вася, цілий день співаю сьогодні...

0

5

Mazepa написал(а):

Сюткін - канєшна Вася

Госпаді, андрюша...шо за брєд???

0

6

Спрасітє у любова на цвєтном бульварє, кто луччє всєх танцуєт біт і рокнрол...... каждий атвєтіт, каждий атвєтіт.....канєшна Вася, Вася, стіляга із Маскви....шумбалатумба.....

0

7

уже 2 тижні не вилазить пісня(цитую): ДЕВЧОНКА, ДЕВЧОНОЧКА, ТЕМНЫЕ НОЧИ,  Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ ДЕВОЧКА ОЧЕНЬ, ТЫ ПРОСТИ МНЕ ТИ-ТИ-РЫ-ТЕ ЭТИ, ЗА ТЕБЯ Я ОТДАМ ВСЕ НА СВЕТЕ.....
залишаэться повыситись

0

8

дурдом

0

9

Еврібаді!!!!!! .... ай донт вона бі ін лов.......
Гуд Шарлотт....вони курті!!!!!!! :)

0

10

скінхейт     майже ёвсі пісні

0

11

"Only you". До речі, хтось знає виконавця?

0

12

ТОЛ - Капітулюй

0

13

мммм....скінхейт нескінченна

0

14

AMATORY - Rock Baby!  :P

0

15

гг)

0

16

я заважди пам"ятав що так і було я завжди знав що так і буде

0

17

kerosin4ik, чувак... РАДА ТЕБЕ БАЧИТИ))))  :lol:

0

18

ггггг :lol:

0

19

kerosin4ik... ШО робіш? Як діла? ( Ясний перец, шо нормально, да? )  :P

0

20

Анютка
да нармально.....а в те*?

0

21

kerosin4ik, коню даже ясно шо КРУТО)))   пішла я блін... ПАКА .... керосіін блін...  :lol:

0

22

ТОЛ - Та йди...

0


Вы здесь » Форум патріотів » Субкультури і музика » яка пісня "залізла" вам в голову???)))