Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Креатив » Кінематограф


Кінематограф

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Пропоную обговорювати кіно. Кому які фільми подобаються, режисери, жанри і все-все-все, що стосується цього виду мистецтва. І викладати посилання на хороші фільми.

0

2

Карочє..ми оце місяць назад з Анаблой, Машой і Дістрой ходили на фільм *Нічні сестри*...ну тіпа случайно...вобщом не ідіть на нього..бо він поламає вам псіхіку..і ви не будете довірять медсестрам..нло нам понравилось..особєнно фраза:*У меня єсть своі прінципи..я раздєваюсь сама*)))

0

3

Супермелвін, це шо якийсь ужастік про лікарів?
Я недавно подивилася фільм Кустуріци "Чорна кішка білий кіт". Комедія про циган. Раджу всім подивитися - кіно дуже смішне і прикольне.  ;)

0

4

Американский пирог - пререполох в опщяге......єдина частина фільму яку я дивився і вона мне спадобалася...Не грозі южному централу, попівая сок у сібя в квартале....Без чуств....Амерікан Ганстер:big_boss: ....Властелін Коллец з гобліном... вспомню прадовжу спісок..........

0

5

Мені дуже сподобався фільм Ангел-А. Про лоха, який заборгував усім бандитам Парижу.Йому відмовляють у допомозі і він вирішує стрибнути з моста. І тут бачить на мосту дівчину, яка теж стрибає в річку. Він її рятує, а вона обіцяє допомогти йому знайти гроші.
Кіно трохи незвичайне. Потрібно самому подивитися, аби скласти думку про нього.

Отредактировано Наталка (2008-02-14 21:08:05)

-1

6

Подивилася вчора фільм Андеграунд. Кіно про Югославію 1941-1992 років. На мене він справив величезне враження. Ніколи ще не бачила більш зворушливого (наприклад, "з роки потому Белград страждав від відкритого перелому душі") і цілісного творіння. Ще сподобався неповторною і запальною музикою Горана Бреговича.
Знайшла рецензію. Може когось зацікавить.

Андеграунд / Underground (1995)

Название: Андеграунд

Ориг. название: Underground

Год: 1995

Режиссёр: Эмир Кустурица

Жанр: драма

Кратко о сюжете:
Гениальный фильм. Действие начинается во время второй мировой войны во время веселой гулянки двух кумов-бандитов. Обидевшись, что немцы разбомбили их родной Белград, ребята подались в партизаны, занимаясь, в основном, ограблением банков и ювелирных магазинов, а на вырученные деньги покупая оружие. Разницу между награбленным и потраченным на оружие они лихо пропивали под духовой оркестр. Оба любили одну театральную актрису, и один из них, Марко, обладая более развитыми интеллектуальными способностями, добился все-таки руки прекрасной блондинки, упрятав кума и еще кучу народа в подполье (в буквальном смысле слова). Он создал иллюзию того, что война продолжается, а сам жил в славе (стал поэтом) и богатстве, торгуя оружием, которое в подполье изготавливали кум и его люди. За этим шутливо пересказанным сюжетом стоит полная боли притча о страданиях людей и народов, когда-то мирно населявших столь дорогую его сердцу страну, о которой автор говорит в прошедшем времени. Фильм обязательно должны посмотреть все любители искусства кино. "Золотая пальмовая ветвь" в Каннах-95.

Отредактировано Наталка (2008-02-14 21:10:39)

+1

7

Кресний отей....Я - Легенда...28 недель спустя.....

0

8

Букіни форевер...

0

9

Новий для мене фільм - "сука-любов". Жанр - драма.  Фільм знятий у дусі чистого реалізму. Показано три абсолютно різні життєві ситуації, які дивним чином переплітаються. І в основі усіх трьох лежить любов, що змушує героїв зважуватись на крайні кроки. Хлопець, що закохався в дружину свого брата-грабіжника, вирішує тікати з нею до іншого міста, а для цього планує заробити грошей на собачих боях. На одному з турнірів його пса підстрелюють і він тікає зі своїм другом на машині, потрапляє в аварію і врізається в авто моделі. В аварії ця дівчина серйозно травмує ногу і з успішної моделі перетворюється на каліку. В момент, коли сталася аварія за всім спостерігає бомж, колись людина вищого кола, а тепер вбивця. Не буду розповідати все до кінця, краще дивитися самому. Фільм дость жорстокий, іноді важкий для перегляду. Яскравий приклад артхаусу. 100% вартий перегляду ;)

Слоган фільму: «love is betrayal. love is anguish. love is sin. love is selfish. love is hope. love is pain. love is death. what is love? love's a bitch.»

Отредактировано Наталка (2008-02-14 20:55:56)

0

10

Жиррр...

0


Вы здесь » Форум патріотів » Креатив » Кінематограф