Форум патріотів

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум патріотів » Збори, сейшни, оголошення » Відродимо український кінематограф!


Відродимо український кінематограф!

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мабуть кожен з нас задумувався про фільм про козаків, про Україну, але потім вирішував що в силу якихось обставин це неможливо, або дуже важко.
Основною перешкодою в цьому є брак коштів, бо держава в нас дуже бідна грошима. Але не талантами і не патріотами.
    Так от, я думаю якби запустити проект метою якого буде збір коштів для зйомок фільму. Він повинен проводитися під патронатом Президента, або якоїсь впливової особи, щоб це не здавалось шахрайством. Для цього спочатку здобути треба велику підтримку серед народу для цього треба розміщувати подібні оголошення на патріотично налаштованих сайтах.
    Якщо у проекту буде підтримка серед мас ( хочаб у вигляді голосувань на сайтах ) то можна буде рухатись далі ( звертатись до високих осіб, що сповідують національні інтереси і можуть виступити патронатами і гарантами). Вже потім можна буде збирати гроші.
    Нещодавно відбувся показ фільму "300 спартанців" який мав велику популярність, я думаю якщо зібрати потрібну суму, знайти талановитих людей, то можна було б зняти набагато кращу стрічку і це було б великим поштовхом на шляху відродження національного кінематографу.
Всі кого зацікавив цей лист пишіть мені на скриньку Serhiy.Shekhovtsov@gmail.com. Можливо будуть якісь ідеї з приводу поширення, впровадження проекту пишіть обов'язково!
Сьогодні 27-го липня 2008 року на цьому шляху я сам, ала вірю що до мне приєднаються інші і ми зможемо втілити цю ідею в життя, головне вірити в свої сили.

0

2

бобік іс дед

0


Вы здесь » Форум патріотів » Збори, сейшни, оголошення » Відродимо український кінематограф!